Newsletter
Chcete dostávať aktuálne rady ako schudnúť ešte efektívnejšie?
Opýtajte sa nás
Chceš sa nás niečo opýtať? Radi Ti odpovieme.

Ušetri už dnes s ExpressFit

Keď chcem dosiahnúť svoje ciele v klasickom fitness, rozhodne potrebujem trénera. Ak chcem dosiahnuť výsledky rýchlo, musím cvičiť s osobným trénerom štyri krát do týždňa. To znamená, že štyrikrát za týždeň sa musím dopraviť do fitness centra, štyrikrát si zaplatiť vstup a samozrejme trénera. Takýto spôsob je mimoriadne časovo a aj finančne náročný. Ale teraz je tu ExpressFit, ktorý nielen šetrí tvoj čas, ale aj peňaženku! ExpressFit Ti ponúka osobného trénera v cene. Počítajme spolu, aby sme spoločne zistili, koľko času a peňazí potrebujem na klasické fitness v porovnaní s ExpressFit.

Výpočet časovej úspory za 1 týždeň

ExpressFit Klasické fitness
2x počet návštev v týždni 4x
30min dĺžka tréningu s prezlečením 90min
60min dĺžka tréningu s prezlečením za týždeň 360min

Jasným víťazom je ExpressFit, s ktorým cvičíš len zlomok z času oproti klasickému fitness. Netreba zabúdať aj na vedľajšie náklady, medzi ktoré patrí doprava do a z fitnesscentra, pranie športového oblečenia a mnoho iných položiek, ktoré sú z ExpressFit vždy oveľa nižšie!

Finančná úspora za 1 týždeň

ExpressFit Klasické fitness
v cene vstupné 4€ (2x2€)
v cene osobný tréner 28€ (2x14€)
(perman.)20 cena spolu 32
40 cena za týždeň 64

Áno, s ExpressFit ušetríš každý týždeň až 24 €. Za mesiac je to až 96 € oproti klasickému Fitness!

Tu vidíš, že ExpressFit nielen šetrí tvoj čas, ale aj tvoju peňaženku! Ale tým sme ešte neskončili.

Máme pre Teba dva bonusy!

nápoje

U nás v ExpressFit dostaneš zadarmo pred každým tréningom iontový nápoj grátis a ako super bonus dostaneš po každom tréningu proteínový nápoj opäť grátis (to je tvoja ďaľšia veľká úspora)! Už je koniec s vláčením nápojov a proteínov. U nás ich máš jednoducho grátis!

parkovanie

Keď prídeš ku nám autom, parkovanie máš tiež grátis. A nie len to. Pre všetkých, ktorý sú ExpressFit sú vždy vyhradené dve parkovacie miesta v areáli našej budovy!

Ak si pri čítaní tohto webu došiel až sem, nemáš čo riešiť! Rezervuj si termín online ešte dnes a začni dosahovať svoj cieľ už TERAZ!
Tešíme sa na TEBA!

Newsletter
Chcete dostávať aktuálne rady ako schudnúť ešte efektívnejšie?
Opýtajte sa nás
Chceš sa nás niečo opýtať? Radi Ti odpovieme.